Katılımcı Listesi

Kesin kayıt için aşağıdaki banka hesap bilgilerine 27 Ağustos 2018 (Bayram sebebiyle bu tarihe kadar uzatılmıştır) tarihine kadar lütfen 100 TL yatırınız. Açıklama kısmına isim soyisim yazmanız yeterlidir.

Banka Adı: İş Bankası
Ad-Soyad: Vesile TAŞDELEN
IBAN: TR11 0006 4000 0012 4202 6626 96

2018 Katlagel Kesin Kayıt Listesi

  1. Alper ÇAKIR – DENİZLİ
  2. Oktay TOPRAK – İSTANBUL
  3. Tolga TUNALI – İSTANBUL
  4. Sevinç KOZALLIK – SAKARYA
  5. Ali KOZALLIK – SAKARYA
  6. Seçkin KESOĞLU – MUĞLA
  7. Nurettin SAVAŞ – MUĞLA
  8. Kemal OKÇULAR – İSTANBUL
  9. Fazlı ESEROĞLU – İSTANBUL
  10. Nevzat ÖZYEĞİN – İZMİR
  11. Şennur KARAKAŞ – MUĞLA
  12. Nizamettin ULAŞ – DÜZCE
  13. Emre ŞİŞMAN – İSTANBUL
  14. Fatih Mehmet EKLER – YALOVA
  15. Vesile TAŞDELEN – MUĞLA
  16. Serkan TAŞDELEN – MUĞLA
  17. Yeşim KOŞAY – İZMİR
  18. Anıl YAPAL – İSTANBUL
  19. Yunus UYSAL – İZMİR
  20. Metin ATEŞ – İSTANBUL
  21. Serkan KENAR – İSTANBUL
  22. Esma ESER – BURSA
  23. Fatih MUSLU – İSTANBUL
  24. Ahmet KARAKUŞ – MUĞLA
  25. Ayça Tuğba KARAKUŞ – MUĞLA
  26. İsmail POLAT – İZMİR
  27. Onur Alp İNAN – ANTALYA
  28. Ertan BEDER – İZMİR
  29. Özgür BEDER – İZMİR
  30. Nil Koray YILMAZ – MUĞLA
  31. Murat ÖZALTUN – İZMİR
  32. Hüseyin AKYÜZ – İZMİR
  33. Özgür KÜRTÜR – İSTANBUL
  34. Kamil DEMİREL – BURSA
  35. Hasan KASAPOĞLU – BURSA
  36. Serdal ATILANOK – İSTANBUL
  37. Mert UÇKUN – İSTANBUL
  38. Ebru UÇURUM – MUĞLA
  39. İsmail ODABAŞIOĞLU – İSTANBUL
  40. Alper ÇAKIR – BURSA
  41. Serhat Ferrahi DEĞİMLİ – İZMİR
  42. Semra DEĞİMLİ – İZMİR
  43. Sani ULAK – ESKİŞEHİR
  44. Hulki BAŞALOĞLU – AYDIN
  45. Yasemin KÖROĞLU – ESKİŞEHİR
  46. Kerem AKDUMAN – ANTALYA
  47. Ahmet TUNCELLİ – ANKARA
  48. Zehra TUNCELLİ – ANKARA
  49. Haluk GÜRBÜZOĞLU – BURSA
  50. Emin ERSEN – MUĞLA
  51. Ender ARTUR – MUĞLA
  52. Mustafa GÜVEN – BALIKESİR

2018 Katlagel Başvuran Katılımcı Listesi

  1. Ayşe ÖZALP – MUĞLA
  2. Emel Fatma BAYRAKERİ – ESKİŞEHİR
  3. Fatma ÖZTÜRK – İSTANBUL
  4. Emel ÇALKAM – ZONGULDAK
  5. Uğur GÜLTEKİN – İZMİR
  6. Asil ARSLAN – İSTANBUL
  7. Mervan KIZIL – İZMİR
  8. Kemal YAZIHARMAN – MUĞLA
  9. Özlem ÇOLAKOĞLU KIZIL – İZMİR
  10. Serap ŞANLIOĞLU – İZMİR
  11. Mustafa KABASAKAL – ANTALYA
  12. Halil KARAOBALI – İZMİR
  13. İbrahim ÖZ – DÜZCE
  14. Sedef SEZGİN – ESKİŞEHİR
  15. Çiğdem TOKER – ANTALYA
  16. Hüseyin KOCA – KONYA
  17. Erol FAZLIOĞLU – İSTANBUL
  18. Barış DEMİRAYAK – İZMİR
  19. Emre ASLAN – TOKAT
  20. Nevinur TALUĞ – İSTANBUL
  21. Fatih YILDIRIM – İSTANBUL
  22. Sencer ÖZSOY – İSTANBUL
  23. Kerem HEPDENİZ – ISPARTA
  24. Tolga TAŞKIN – İZMİR
  25. Murat BOLEL – MUĞLA
  26. Ozan YÖRÜKALP – İSTANBUL
  27. Ayhan Şimşek PARGAN – AYDIN
  28. Hakan ÇETİN – DÜZCE
  29. Yasemin YOLDAN – ANTALYA
  30. Özlem YILMAZ – İZMİR
  31. Serdar EVRENKAYA – İSTANBUL
  32. Arzum AKPINAR – BURSA
  33. Tuğçe ÜMRE – ESKİŞEHİR
  34. Tolga ÜMRE – ESKİŞEHİR
  35. Tufan BEKTÖRE – ESKİŞEHİR
  36. İlhan ÖZER – ESKİŞEHİR
  37. Zeynep AYDIN – İSTANBUL
  38. A. Cem TABANLI – İZMİR
  39. A. Devrim DAĞ – ANTALYA
  40. Fatih SARIKAYA – KONYA
  41. Şahin AKKAŞ – KONYA
  42. Ahmet YILMAZ – KONYA
  43. Ozay ÖZER – İSTANBUL
  44. Caner GÜDER – İZMİR
  45. Damla GÜDER – İZMİR
  46. Tamer İNAN- KOCAELİ
  47. Yasemin Şirin İNAN – KOCAELİ
  48. Yalçın ŞİBAR – İZMİR
  49. Atakan BALCI – İZMİR
  50. Şevket KAPLAN – İZMİR
  51. Olcay KESKİN – BURSA
  52. Haluk GÜRBÜZOĞLU – BURSA
  53. Tuba ÖZDEMİR – AYDIN
  54. Mehmet ÇELİK – ESKİŞEHİR
  55. Aslıhan KARAŞ – ESKİŞEHİR
  56. Sezgin ? – İZMİR
  57. Bahadır Kutlay KESKİN – İZMİR
  58. Mehmet GÜMÜŞTEKİN – İSTANBUL
  59. Ayşenur ACET – ANTALYA
  60. Hüseyin ACET – ANTALYA
  61. Hasan UÇAR – İZMİR
  62. Serpil KOÇ – ESKİŞEHİR
  63. Ahmet Ozan YILMAZ – AYDIN